Karrier lehetőségek

Értékesítési menedzser

munkakörökbe, több éves értékesítési gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, látogatása
  • Jó partner kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás vevőkörével
  • Értékesítési célok és tervek teljesítése
  • Piaci információk gyűjtése
  • Termékeink értékesítése
  • Vevői észrevételek, esetleges reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Határozott, önálló személyiség, kiváló tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat értékesítési területen
  • B típusú jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat szükséges
  • Felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Nyomdaipari és építőipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben szeretne értékesítési menedzser munkatársunk lenni, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az info@tuplexkft.hu email címre.